22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Edona James: Kam kryer marrëdhënie shumë në jetën time, tani nuk dua të bëj me çdokë

Edona James ka qenë një personazh origjinal dhe pa filtra në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo shpesh ka ngacmuar banorët, gjersa herë pas here ka folur edhe për jetën intime.

E së fundmi në një intervistë për Prive, transgjinorja nga Suhareka ka folur rreth kësaj pjese.

“Kam kryer marrëdhënie shumë në jetën time, kam dëshirë tani me një person që e vlerësoj, se e njoh, se e kuptoj, se e kam një marrëdhënie shumë të mirë”, tha biondja.

Edona James flet për kohën kur ndërroi gjininë: Nuk kam guxuar të dalë në rrugë, është shokuar një Kosovë

Edona James flet për kohën kur ndërroi gjininë: Nuk kam guxuar të dalë në rrugë, është shokuar një Kosovë

Ajo më tej shtoi: “Nuk është sikur para dhjetë viteve, kur e kam parë dikë dhe kam bërë. Tani jo. E vlerësoj jetën shumë më shumë, nuk ia jap gjithkujt. Kam dashur të marrë vëmendje prej burrave”.

Edona ka qenë në mesin e katër finalistëve të Big Brother, ku ishte në garë me: Lumbardhin, Shqipen dhe Blerando.

Lumbardh Salihu theksojmë që u shpall fitues i edicionit të dytë, ku fitoi plot 144 mijë euro. /Telegrafi/

Related posts

A e dini sa rezistojnë burrat gjatë seksit?

dardanianews

Kush është Bledi Mane, njeriu që ofendoi rëndë kosovarët kohë më parë

dardanianews

E ofendoi rënd tezja e Santianes, Vesa Vllasaliu publikon mesazhet

dardanianews