19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Hyrja më e re në BBV? Gabriela e “Përputhen” trazon “ujërat”: Do ndaj Meritonin nga Ilnisa, më…

Konkurrentja e “Përputhen”, Gabriela Arapi ka deklaruar se nëse do të hynte në shtëpinë e Big Brother VIP 3, çifti që do të ndante është Ilnisa dhe Meritoni.

Sipas Gabrielës, përveçse e intrigon ai djalë gjithashtu do të bënte bujë. Nga ana tjetër, moderatorja Alesia Bami e ka konsideruar një përzgjedhje strategjike, pasi ajo do të trazonte ujërat në Shtëpi me Ilnisën dhe do ta mbante gjatë në format.

Hyrja më e re në BBV? Gabriela e “Përputhen” trazon

Kosta: Në shijet e mija deri tani është Rike. Me atë do të isha lidhur edhe i martuar.

Manushi: Alesia mirupafshim, unë dhashë dorëheqje, merre situatën në dorë.

Related posts

“Kishin frikë që do ua marr burrat”- Adelina Tahiri habit me deklaratën

dardanianews

Topaloviç: Nga fundi i zemrës sime serbe, BRAVO Ramë Lahaj!

dardanianews

Alisha Lehmann, futbollistja më seksi e Botërorit, që fiton 281.000 euro për çdo postim në Instagram… (foto)

dardanianews