22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
KinematografiShowbiz

Traileri zyrtar i ‘Dy Gisht Mjaltë 2’ është thjesht i çmendur! XING

“Dy gisht mjaltë 2” është kaq afër! Nga 14 shkurti filmi i shumëpritur me role kryesore Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin del në kinema.

Sot është publikuar edhe traileri i filmit, një trailer i çmendur dhe që na zbulon pak më shumë për filmin.

Këtë herë Ema dhe Ervini janë bërë prindër dhe nisen me pushime familjare. Por çfarë i pret atje?

“Dy gisht mjaltë 2”, do të shfaqet në kinematë e Shqipërisë dhe të gjithë botës nga 14 shkurti dhe biletat janë në shitje.

Filmi vjen me skenar të Klaudia Brahimaj dhe Ermal Mamaqi.

Related posts

Romeo sapo na tregoi vajzën që pëlqen brenda Big Brother

dardanianews

Vuloset’ ndarja e Adelinës me burrin, tashmë ajo është martuar me dikë tjetër dhe ju e njihni atë

dardanianews

Shota i lë nën hije të gjitha vajzat e këtij Big Brotherit dhe atij të kaluarit, po duket më seksi se kurrë

dardanianews