14.3 C
New York
May 18, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Fejohet vajza e Remzie Osmanit, publikohen fotot

Vajza e këngatares Remzie Osmanit, Riola, është fejuar mbrëmë, shkruan Express.

Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja, përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook.

E bukura ime, e vogla ime, paç fatin e botes oj nane me Besjanin tend te dashur❤️❤️

May be an image of 1 person and standing
May be an image of 2 people and people standing

Related posts

Rrihen pas debatit në studion e RTK-së avokati Tomë Gashi me përfaqësuesin e PSD-së

dardanianews

Kosovarët krijojnë ventilatorin për frymëmarrje, nesër testohet

dardanianews

Ja sa është mbushur fondi i qeverisë “Kurti”, i ndihmuar nga mërgata dhe kosovarë

dardanianews