11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Showbiz Uncategorized

Stresi kërcënon pas humbjes së PD: Nga nesër mbrëma fillon lufta civile

Rezultatet e zgjedhjeve të 25 prillit deri më tani i japin një fitore të qartë Partisë Socialiste.

Kjo ka tronditur Partinë demokratike dhe njerëzit pranë saj, të cilët tani kanë filluar e flasin për vjedhje, edhe pse numërimi nuk ka përfunduar ende.

Një prej mbështetësve të saj, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi, ka kërcënuar se nga nesër mbrëma në Shqipëri nis lufta civile.

Related posts

Milaim Zeka thotë se 26-vjeçari i vdekur dje, u dërgua për hakmarrje politike në karantinë, përmendet emri i Lutfi Hazirit!

dardanianews

7 TË SHËRUAR DHE 98 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Heroi i kombit Naser Veli Krasniqi

dardanianews