15.7 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Festa e “çmendur” e ditëlindjes së Kejvina Kthellës në Dubai me Arta Elezajn

Modelja, Kejvina Kthella, ka festuar sot ditëlindjen dhe këtë e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme

Bukuroshja e ekraneve shqiptare duket se e ka festuar ditëlindjen në qytetin e “mëkateve” të Lindjes, Dubai, derisa pjesë e ditëlindjes së saj ka qenë edhe aktorja, Arta Elezaj.

Të dyja, kanë ndarë video dhe fotografi nga ambienti se ku janë duke qëndruar për ta festuar ditëlindjen. Ndërkohë, në videot e publikuara Kejvina dhe Arta shihen duke vallëzuar në bikini dhe teksa ekspozojnë linjat e tyre trupore.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2021/06/kejvina_kthella_88537203_643799467018899_2206694698645556946_n.mp4

Kejvina Kthella, në storien e saj në Instagram ka ndarë pamje nga dhoma e hotelit e cila shihet e mbushur me trëndafila të kuq.

Në një video që ajo e ka postuar në Story të Instagramit, bukuroshja Kejvina shfaqet para një torteje derisa bën stila erotik.

 

 

 

Related posts

LAJMI MË I MIRË DERI TASH: 87 të shëruar dhe vetëm 1 pozitiv

dardanianews

Publikohet videoja ku dëgjohet përkthyesja e Kuvendit duke lëshuar zëra të çuditshëm dhe dyshues

dardanianews

Lajmi i fundit: Burgim i përjetshëm për “Kasapin e Bosnjës”

dardanianews