24.7 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Ishin duke u përplasur, momenti kur çifti bie nga ballkoni

Një përplasje verbale mes vete, u ka kushtuar rëndë një çifti rus.

Të dy, përfunduan në trotuar, pasi gjatë fjalosjes së tyre të ashpër përplot tension, kangjellat shkëputen nga pesha, njofton Klan Kosova.

Siç shihet në pamjet e publikuara të dy 35 vjeç, nga Shën Petersburg, shfaqen duke u grindur me njëri-tjetrin, kur vetëm pas disa sekondash bien në trotuar.

Related posts

Eksperti britanik jep lajmin e mirë: Ja përse nuk do ketë valë të dytë të Covid-19

dardanianews

Pas Italisë dhe Spanjës, edhe Franca jep një sinjal pozitiv në luftën ndaj COVID-19

dardanianews

PAMJE/ Vazhdon protesta e dhunshme e serbëve në Beograd

dardanianews