19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Finalja e madhe, ky është banori që po prinë me 51% të votave në sondazh

Pak orë na ndajnë nga finalja e madhe e spektaklit më të ndjekur në vend “Big Brother Vip Kosova 2”.

Katër finalistët të cilët kanë mbetur në garë për çmimin e madh janë Edona, Blerando, Lumbardhi dhe Shqipja.

Në një sondazh të hapur në Facebook nga Big Brother VIP Kosova, konkurrent i cili po prinë në këtë sondazh është Lumbardhi, i cili nga 17.247 vota ka grumbulluar 51%.

Pasohet nga Blerando me 33 %

Pastaj nga Shqipja me 9%.

Dhe Edona me 7%.

/GazetaSinjali/

 

Related posts

Martohet Santiana? Publikon foton me vello dhe është bërë nusja më e bukur!

dardanianews

Luana ironizon keq Arbanën pasi Ledioni i zuri vendin në Big Brother

dardanianews

Shikojeni Xhulin para disa vitesh me poza seksi në një videoklip

dardanianews