19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Shqipja e Big Brother, kur pozonte në +16

Shqipe Hysenaj sonte ka natën më të rëndësishme të karrierës. Shkodranja është në finalen e madhe të Big Brother Kosova dhe është në garë për të fituar rreth 200 mijë euro.

Shqipe Hysenaj ka qenë një nga banoret e vetme që ka kryer brenda shtëpisë edhe rituale fetare duke treguar besimin në Zot.

Pavarësisht bindjeve të saj, Shqipja në të kaluarën ka guxuar të shfaqë linjat e saj në publik dhe dukej vërtetë joshëse./Indeksonline/

Related posts

A e dini se Kiara ishte bëre xheloze për Santianën në klipin e Luizit

dardanianews

Habit Fifi! “Ish-it i paguaja borxhet, e çova dhe për pushime me paratë e mia, ndërsa ai u kthye me tjetrën!”

dardanianews

Jo vetëm me Adayemin, Loredana shoqërohet edhe me ”yllin” tjetër të Dortmundit

dardanianews