19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Luizi thumbon banorët e ‘BBVA’

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Albania 2’ Luiz Ejlli në një video që është shpërndarë nga fansat dëgjohet duke fol për banoret e shtëpisë me të famshme në vend.

Teksa është drejtuar një ndjekës ai shprehet “Ky bigu i ri si me kanë duke shiku Përputhen”, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se Luizi vitin e kaluar ishte personi më i përfolur në mediat rozë, pasi në lojën e tij kishte thyer shumë barriera dhe njihet si një nga lojtaret spektakolar.

Ndiqeni videon për më shumë.

Lojtës Videosh:

Related posts

Leonora Jakupi ikë nga coronavirusi me veshje transparente

dardanianews

Ja çfarë pritet të ndodhë sonte në Post Big Brother VIP Kosova?

dardanianews

Një grua si kjo, rrallë mund ta takosh, pamje kur përplaset me burrin që e ngacmoi (VIDEO)

dardanianews