12.3 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

FRANÇESKA PUBLIKON FOTO E VIDEO TË NXEHTA NË DHOMËN E GJUMIT

sh-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Duket se Jaçe po ndjek trendin e vajzave të famshme në mbarë botën, të cilat herë pas here postojnë foto  e video hot në këtë periudhë izolimi nga Covid-19.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video të nxehtë dhe një fotografi në dhomën e gjumit.

Françeska mban veshur të brendshme dhe duket shumë seksi dhe elegante.

Related posts

Buci për Santianën: “Kjo është femër që e ndan nusen nga vjehrra”

dardanianews

Ish parterja e Meritonit hyn sonte nё shtёpinё e BBVA 3?!, si do të reagoj Ilnisa?

dardanianews

“TA KISH PAS FYTYRËN TEM AS 5 MIN NUK ISH KON NË BIG BROTHER”

dardanianews