21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Showbiz

FRANÇESKA PUBLIKON FOTO E VIDEO TË NXEHTA NË DHOMËN E GJUMIT

sh-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Duket se Jaçe po ndjek trendin e vajzave të famshme në mbarë botën, të cilat herë pas here postojnë foto  e video hot në këtë periudhë izolimi nga Covid-19.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video të nxehtë dhe një fotografi në dhomën e gjumit.

Françeska mban veshur të brendshme dhe duket shumë seksi dhe elegante.

Related posts

Tayna filmon trupin, tregon ‘pa dashje’ të brendshmet në xhinset e zbërthyera

dardanianews

Këngëtarja e mirënjohur kosovare për Arben Vitinë: Ishte fat në fatkeqësi

dardanianews

LIVE: Dy shqiptarët shkëlqejnë me vokalin e tyre në finalen e Eurovisionit, ja si të votoni për ta

dardanianews