5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Çfarë ndodhi papritur me Kiara Titon? Pritet ambulanca në “Big Brother VIP” (VIDEO)

Kiara Tito ësht përballur pak minuta në parë me një incident në shtëpinë e “Big Brother”. Moderatorja është rrëzuar papritur gjatë një loje dhe nuk është në gjendje për tu ngritur.

“Big Brother” ka urdhëruar banorët të mos e lëvizin Kiarën ndërkohë që në stëpinë e famshme është nisur një ekpik mjekësh speicalist.

Në videot e mëposhtme shihet që Luizi i qëndron bi kokë moderatores, së bashku me Tean dhe Mikelën ndërkohë që edhe i ofrojnë një batanije për tu mbuluar, pasi Kiara kalon në ethe./albeu.com/

 

Related posts

Vrasja e zyrtarëve të LDK-së që tronditen Kosovën, Rexhep Selimi për herë të parë flet zbulimin e tyre -jep detaje te reja

dardanianews

Milaim Zeka fyen rëndë Agim Bahtirin: Kush je ti more hajvan me thirrë për vëllavrasje!

dardanianews

(VIDEO) Angela Martini ia thotë troç vjehrrit: U martova me djalin tënd për…

dardanianews