15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin

E ftuar në rubrikën “Dielli apo Hëna” në “E Diell”, Antonela tha se nëse do ishte pjesë e BBVIP 2 do luftonte me Kiarën për Luizin. Luizi është një person që ka sens humori dhe kjo është një karakteristikë që ajo e pëlqen tek meshkujt.

“Tek meshkujt shikoj karakterin dhe nëse më bën për të qeshur dhe nëse i kupton shakatë e mija. Tani nuk e kam as partnerin që kam pasur. Jemi ndarë. Të përbashkët me Luizin kishin vetëm gjatësinë. Po të isha unë, Kiara dhe Luizi, do luftoja me shpatë të madhe për të.”, tha Antonela.

Related posts

Çfarë ndodhi papritur me Kiara Titon? Pritet ambulanca në “Big Brother VIP” (VIDEO)

dardanianews

Në zi Ronaldo/ Babai i tij humb jetën nga sëmundja e rëndë

dardanianews

Olti Curri publikon emrat e VIP që do të hyjnë sonte në Big Brother Vip Albania

dardanianews