19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Violetë Kukaj rinohet pas ndarjes, çfarë i bëri vetës

Ajo, ja ka dalë që ta transformoj pamjen e saj dhe të duket shumë vite më e re, për çka edhe komentohet gjithë kohën.

Violetë Kukaj ka bërë një mori ndryshimesh në pamjen e jashtme, duke e tentuar rinisë e përjetshme.

Violetë Kukaj së fundi ka ardh në duet me vajzen, bashkëpunim ky që është mirëpritur nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Violetë Kukaj së fundi i është gëzuar suksesit të të birit në festivalin e RTSH-së.

Related posts

Jetmiri lahet i zhveshur lakuriq në Big Brother VIP, shpërthejnë kundër banorët

dardanianews

Babai i doli, ish i dashuri hyri, banori i ri i Big Brother VIP Albania ishte në lidhje me Kejsin jashtë shtëpisë

dardanianews

Luizi i hapur me Oltën, i rrëfehet për sëmundjen e tij

dardanianews