14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Haki Abazin e përzënë nga një lokal në Drenicë me thirrjet “Thaçi” dhe “PDK”

Kandidati për deputet i VV’së, Haki Abazi, është filmuar nga disa qytetarë në Komoran të Drenasit derisa ish-zëvendëskryeministri ishte në lokal, por pastaj Abazi doli nga lokali, shkruan Express.

Arsyeja pse Abazi nuk qëndroi në lokal është për shkak se disa qytetarë filluan duke thirrur në drejtim të tij akronimet PDK dhe emrin e ish-presidentit Thaçi.

“PDK, PDK, PDK… Thaçi, Thaçi, Thaçi”, kanë thirrur qytetarët në drejtim të Abazit.

Krejt në fundit, dikush i ka bërtitur Abazit “Jashtë”.

 

 

 

Related posts

‘Çmendet’ e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret

dardanianews

“Fol me mjekun”, kuptojeni online nëse keni simptoma të koronavirusit

dardanianews

A do të bëhet deputeti i LDK-së, pjesë e iniciativës së Vjosa Osmanit?!

dardanianews