2.9 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Sociale

Komoran/ E mbush veturën me naftë dhe paguan me 500 euro false

Një punëtor i një pompe të derivateve në Komoran, ka raportuar në polici se një i dyshuar, i panjohur pasi ka mbushur veturën me derivate, ka bërë pagesën me një kartëmonedhë prej 500 euro që dyshohet të jetë e falsifikuar.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në orën 13 e 50 minuta, transmeton IndeksOnline.

Monedha e dyshuar është konfiskuar ndërsa rasti është duke u hetuar./IndeksOnline/

Related posts

Vret gruan, vajzat dhe qenin, më pas vret veten: Prej një jave të izoluar nga koronavirusi

dardanianews

Lutfi Hazi deklarohet pas shkarkimit të Avdullah Hotit, ja çfarë thotë për Albin Kurtin

dardanianews

Gani Geci: LVV është pjell e PDK -së dhe të se te dya bashkë e kan nanë LPK -në

dardanianews