14.3 C
New York
May 18, 2021
DardaniaNews
Lajme nga Bota

Harroi kamerën hapur: Deputeti i martuar, momente intime me sekretaren gjatë sesionit parlamentar

Një deputet argjentinas ka dhënë dorëheqjen nga posti i tij pasi u pezullua për puthjen e gjinjve të një gruaje gjatë një seance parlamentare online.

Babai i tre fëmijëve të martuar, Juan Emilio Ameri tronditi kolegët e tij ligjvënës duke lënë sekretaren e tij të ulej në gjunjë dhe duket se e përkëdhelte dhe puthte atë.

Pamjet e momentit të jashtëzakonshëm bënë që koalicioni qeverisës Frente de Todos në provincën veri-perëndimore të Salta të dëbonin 47-vjeçarin në pritje të një hetimi dhe kërkuan dorëheqjen e tij.

“’Më vjen shumë turp për atë që ndodhi dhe më vjen shumë keq. Interneti në zonën ku unë jam i vendosur është shumë i keq dhe mendoja se e kasha mbyllur linjën” mësohet të ketë thënë deputeti.

Related posts

Lajmi i fundit: Kërcënim për një front të ri? ​Shkrepen tri raketa nga nga ky shtet drejt Izraelit

dardanianews

Të gjitha vendimet që mori sonte Gjermania lidhur me situatën e krijuar nga COVID-19

dardanianews

E tmerrshme: Në mesin e të vrarëve në maternitetin afgan ka foshnja të porsalindura

dardanianews