22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

Historia sekrete , kush ja “preu” gishtin e dorës Fatos Nanos, Dha para me thasë për t’ja gjetur…

Nje ngjarje e rende qe eshte mbajtur ne kohen kur Fatos Nano ishte kryeminister. Ne nje ak.sident te rende me makine ne Kraste te Tepelenes ish kryeministri shpetoi per fat duke mos i m.arre jeten, por i mori gishtin.

Kjo ngjarje prej vitesh eshte mbajtur e fshehte dhe askush nuk e dinte pervec banoreve te zones se Tepelenes. Ate nate u dha urdheri nga Nano per te gjithe banoret e fshatit Kraste qe kush e gjente gishtin do merrte shperblim prej 50 mije dollaresh. Banoret u turren duke kerkuar gjithe naten me elektrike dore ne cdo cep por asgje su gjet. Nano menjehere iu nenshtrua nje nderhyrje te nderlikuar kirurgjikale nga e cila arriti ( nuk e dime me cfare menyre) te merrte serish ne doren e tij nje gisht, por shenjat kane ngelur dhe nuk dihet a eshte funksional. Sot Fatos Nano eshte shkeputur nga politika dhe po shijon “milionat” e tij. JU FTOJM TE SHTYPNI VIDEON ME POSHTË.

Related posts

U shfaq me kunatin e Lulzim Bashës? Flet Dritan Leli

dardanianews

Flet Berat Buzhala pasi i dyshuari që e sulmoi nuk është pjesë e Vetëvendosjes

dardanianews

Sapun e letra higjienike, Angela Merkel bën blerjet në këto ditë të vështira

dardanianews