10.1 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

HOXHAJ: KURTIN E “FUS NË XHEP” PËR ÇDO DEBAT

Kandidati i Parisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Enver Hoxhaj, deklaroi gjatë një tubimi elektoral se Albin Kurtin e “shti në xhep në çdo debat”.

Këto komente Hoxhaj i bëri pasi Kurti nuk ka pranuar “të dal në debat”, i cili thotë se “gara për fundin e parë ka mbaruar”.

Por, Hoxhaj mendon se Kurti “po ikë” e “nuk po guxon”, të ballafaqohet

QAlbini po ikë, Albini s’po guxon me dalë në debat se ai e di që për politikë të jashtme, për politikë të brendshme, për arsim, për ekonomi, jo qysh jam tash çut, po me më çu prej gjumit në 2 të natës në pizhame, Albin Kurtin e shti në xhep në çdo debat”, u shpreh Hoxhaj. /Insajderi.com

Related posts

Frika’ për të ruajtur virgjërinë, etnologia: Si mashtronin vajzat bashkëshortin ditën e dasmës

dardanianews

Historike: Të hënën nënshkruhet vendosja e raporteve diplomatike Kosovë-Izrael

dardanianews

Gjykata Kushtetuese i reagon Presidentit dhe Kryeministrit: Boll më me presion ndaj nesh

dardanianews