11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Featured Sport

Iliçiç po mendon ta lë futbollin vetëm pse e tradhtoi gruaja

Sulmuesi i skuadrës nga Bergamo Atalanta, Josip Iliçiç, shkoi në Slloveni për t’i bërë surprizë gruas së tij.

Por udhëtimi nuk i doli ashtu siç dëshironte. Ai e gjeti gruan duke e tradhtuar.

Futbollisti tash është në depresion dhe është duke menduar ta lë futbollin.

Iliçiç me shumë gjasë nuk do të luaj kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Kjo është një prej ndeshjeve më të mëdha në karrierën e tij si futbollist./VAR Kosova/

Related posts

71 TË SHËRUAR DHE 130 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Kina po shërohet, vetëm tetë raste të reja, Italia vazhdon të jetë “e kuqe”

dardanianews

Armend Zemaj për herë të parë zbulon një bisedë mes Ibrahim Rugovës dhe Tahir Zemajt, ja çfarë i kishte premtuar presidenti

dardanianews