10.6 C
New York
December 4, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Ish-agjenti i SHIK-ut zbulon lidhjet e Thaçit me shokët e Arkanit, përmend emra

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Policisë dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, përmes një postimi në Facebook është pajtuar me një deklaratë të kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Miftari e ka komentuar deklaratën e Veselit, i cili tha se Hashim Thaçin nuk e ka ndal Serbia e po e ndal Xhelal Sveçla.

Pas kësaj, Miftari ka folur për disa lidhje të Thaçit me shokët e Arkanit.

Miftari përmend disa rrugë që ia kanë siguruar shokët e Arkanit Thaçit por edhe Fahredin Gashi.

 

Related posts

Pamje ekskluzive nga rrahja e mjekut Iljasa Fazliu në Gjilan, dyshohet se abuzoi me 5-vjeçaren me autizëm

dardanianews

Ministri rus i Mbrojtjes pëson atak në zemër, ngriten dyshime për helmim

dardanianews

Demonstrata që dridhi “Kasapin e Ballkanit”, burri i Donika Gërvallës publikon pamjet me Rifat Jasharin

dardanianews