28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Ish-agjenti i SHIK-ut zbulon lidhjet e Thaçit me shokët e Arkanit, përmend emra

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Policisë dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, përmes një postimi në Facebook është pajtuar me një deklaratë të kreut të PDK-së, Kadri Veseli.

Miftari e ka komentuar deklaratën e Veselit, i cili tha se Hashim Thaçin nuk e ka ndal Serbia e po e ndal Xhelal Sveçla.

Pas kësaj, Miftari ka folur për disa lidhje të Thaçit me shokët e Arkanit.

Miftari përmend disa rrugë që ia kanë siguruar shokët e Arkanit Thaçit por edhe Fahredin Gashi.

 

Related posts

E zhdukur prej 250 viteve! Kjo është harta e Skënderbeut që i ‘mbyII gojën’ turqve, serbëve dhe grekëve

dardanianews

Gjukanoviq: Abazoviq garanci kundër nacionalizmit serb në Mal të Zi

dardanianews

NDIHMO ANUARIN URGJENT!

dardanianews