19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëLajme

Vdekja e këmbësorit në afërsi të MASHTI’t, policia njofton se ka shoqëruar shoferen në stacion

Një këmbësor ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, në afërsi të Ministrisë së Arsimit.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar për Insajderin zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke thënë se tashmë i ndjeri ka vdekur në vend të ngjarjes.

“Sot rreth orës 12:40  kemi pranuar informatën se në rrugën  “Agim Ramadani” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident, kanë qenë të përfshirë një këmbësor dhe një automjet. Si pasojë e aksidentit, lëndime të rënda trupore ka pësuar këmbësori i cili nuk ka arritë të përballojë plagët dhe i njëjti  ka ndërruar jetë”, ka njoftuar ajo.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

Sipas Ahmetit, policia ka shoqëruar për në stacion ngasësja e automjetit që dyshohet se shkaktoi aksidentin. /Insajderi.org

Related posts

Persona të maskuar godasin brutalisht kameramanin e RTK-së në Leposaviq

dardanianews

Pamje ekskluzive kur hetuesit futen në zyrat e Veteranëve

dardanianews

Naim Miftari: Ja raporti gjerman që e përshkruan Thaçin “koka e krimit në Kosovë”, kjo është arsyeja që Thaçi deshi t’i hakmerret Gjermanisë

dardanianews