22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ish parterja e Meritonit hyn sonte nё shtёpinё e BBVA 3?!, si do të reagoj Ilnisa?

Meritoni është një nga banorët e Big Brother Vip3, ndërsa në historitë e rrëfyera në reality show, ai ka pohuar se ka një djalë nga një lidhje e mëparshme.

Në reality show, Meritoni ka krijuar një lidhje me Ilnisën.

Por ndoshta Meritoni mund të përballet sot me një surprizë, pasi Egesta, ish-partnerja e tij, ndodhet në Tiranë.

Egesta, disa ditë më parë, në një reagim në rrjetet sociale, kërkonte që mos të përmendet më emri apo imazhet e djalit të tyre dhe se kujdestaria i përket vetëm asaj.

Në një postim para pak orësh në Instastory ajo ka nxjerrë një foto në aeroplan nga ku shihet aeroporti i Tiranës “Nënë Tereza”.

Shiko foton:

Related posts

E vërteta e errët e luksit të vajzave shqiptare në Dubai: Sheikët i detyrojnë të hanë m… e tyre për 40.000$

dardanianews

Serena Sula bënë sikur i bie të fikët. Shaq Rrota e “puth” live që t’i jep frymë artificiale – Ja çfarë ndodh!

dardanianews

Ka veshur apo jo të brendshme? Heidi Baçi lë nam në BBV, “harron” që kishte veshur fustan

dardanianews