22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ja çfarë pritet të ndodhë sonte në Post Big Brother VIP Kosova?

Sonte me fillim të orës 21:00 në Klan Kosova do të mund të ndiqni Post Big Brother VIP Kosova 2.

Banorët e shtëpisë më të famshme në vend do të diskutojnë për situatat e krijuara brenda, debatet, emocionet dhe gjithçka tjetër.

Mos e humbisni!

Related posts

Nusja e Sali Berishes: Një grua 40 vjeçe është e ndezur për seks, i duhet një djalë i ri

dardanianews

Moderatorja e vë në siklet Bucin, para Veronës e pyet për Santianen

dardanianews

Banori i parë që eleminohet nga BBVK është Santiana

dardanianews