19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Upss, e harroi Alben! Publikohet video ku Azemi i bën dhuratë romantike Veses!

Në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, Azemi ishte përfolur për pëlqimin që kishte shprehur ndaj Albes.

Mirëpo, meqenëse Alba nuk kishte të njëjtin pëlqim ata kishin mbetur vetëm shokë.

Shokë të mirë ishin edhe Vesa me Azemin ku janë parë shumë shpesh bashkë jashtë Big Brother Vip Kosova.

Së fundmi është publikuar një video ku Azemi shihet duke i i dhuruar lule Vesës./InfoKosova/

Shiko videon:

Related posts

“I dua shqiptarët”, këngëtarja rumune dëshiron të takojë familjen Jashari

dardanianews

E dashura e Robertit “çmend” rrjetin, fokus iu jep të pasmeve

dardanianews

“Me gjasë nuk është duke ja futur askush” – Blerando dhe Blero flasin për Lindën në BBVK

dardanianews