22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Sonte dasmë në Big Brother, martohet Ilnisa dhe Meritoni

Sonte në shtëpinë e Big Brother VIP do të organizohet një dasmë. Banorët kanë zgjedhur që çifti i cili do martohet të jetë Ilnisa me Meritonin.

E ftuar speciale do jetë këngëtarja e mirënjohur Valbona Mema.

 

Related posts

Njihuni me vjehrrën bukuroshe të Marina Vjollcës, nënën e Getoar Selimit

dardanianews

“Për Feron edhe isha mbulu, ma ka lon omël” – Serena Sula tregon cili nga VIP’at është më i dobëti në shtrat

dardanianews

Kam bërë boll’, kush është aktorja e filmave për të rritur që u fut në BB VIP Kosova

dardanianews