2.5 C
New York
February 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Juristja më seksi shqiptare provokon me një pozë të zjarrtë nga………shtr…

E shtrirë në një shtrat vetëm me të brendshme të zeza, Redona nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj të shumtë

Redona Koçi është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo njihet ndryshe edhe si juristja seksi dhe herë pas here i “çmend” fansat e saj me pozat mjaft provokuese.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa në profilin e saj në “Instagram” ka postuar një foto që ka marrë menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

View this post on Instagram

#mexicana 🌹

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on


E shtrirë në një shtrat vetëm me të brendshme të zeza, Redona nuk i ka lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj të shumtë.

Edhe pse ka vetëm pak kohë që modelja e ka publikuar foton në “Instagram”, ajo ka marrë menjëherë mijëra pëlqime si dhe kanë nisur komentet e ndryshme.

View this post on Instagram

Whispers of angels 👼

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Related posts

Ky është shqiptari që stërvit ukrainasit për luftë: Çdo ditë trajnojmë 200 persona të ndarë në grupe

dardanianews

Nusja vdes gjatë dasmës dhe familja e zëvendëson me motrën e saj për të mos prishur festën

dardanianews

Në Korenë e Veriut, fëmijët jetimë punë vullnetare në miniera dhe fermat shtetërore

dardanianews