19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Sport

“Ka një marrëveshje me klubin”, në Gjermani zbulojnë trajnerin e ri të United

Drejtuesit e Bayern Munichut janë të bindur se Thomas Tuchel do të jetë trajneri i ardhshëm i Manchester United.
Këtë e ka bërë të ditur Christian Falk i Sky Deutschland.
Tuchel është larguar nga Bayern dhe tani është pa ekip.
Falk ka thënë: “Bordi i Bayern Munich është i bindur:
“Negociatat me Thomas Tuchel për një kontratë të re në Mynih dështuan sepse ai tashmë e ka të siguruar punën në Manchester United”.

Related posts

Boksieri Florian Marku i bënë të fala Naim Murselit

dardanianews

Prej 10 vitesh “në shtratin e vdekjes”, çfarë ka ndodhur me pronat e Michael Schumacher? Po me gruan dhe fëmijët e tij?

dardanianews

Rumani 0-0 Kosovë, ndërpritet ndeshja – tifozët rumunë me parulla politike

dardanianews