19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ilnisa dhe Meritoni kalojnë natën së bashku? Ish-konkurrentja publikon pamje nga shtrati

Në përfundim të këtij edicioni të Big Brother Vip, ish-banorët janë rikthyer tek të afërmit dhe familjarët për të kaluar me ta kohën e humbur prej gati 4 muajsh.

Mirëpo vëmendja e të gjithëve është edhe tek çiftet që u krijuan brenda shtëpisë më të famshme, nëse lidhja e tyre do të vazhdojë të jetë po aq e fortë sa ata e kanë dëshmuar edhe në lojë.

Gjatë ditës së sotme Ilnisa ka postuar një foto të saj ku gjendet në çaste intime në shtrat me krahët e Meritonit. Duket se tashmë çifti do i dedikohen tërësisht njëri-tjetrit pas shumë ditësh.

 

Related posts

Sonte na pret një Prime tepër i zjarrtë

dardanianews

Buci heq dorë nga Santiana: Nesër kom me ju çuditë!

dardanianews

Arjola Demiri: Burrat shqiptarë, të paaftë të mbajnë gruan, por mbajnë nga 10 dashnore…

dardanianews