25.4 C
New York
August 20, 2022
DardaniaNews
FeaturedLajme

Kastriot Myftarai e ofendon rëndë hoxhën Elvis Naçin – O Elvis ti je vetëm një vjedhës dhe mashtrues

Islamofobi Kastriot Myftarai e ka ofenduar rëndë hoxhën e nderuar Elvis Naçin.
Ditëve të fundit ai ka shkruardh me dhjetra artikuj në fb me ofendime dhe akuza nga më të ndryshnet drejtuar hoxhës Elvis Naçit.
Ditëve të fundit ai e ka akuzar hoxhën kinse ai ka një shtëpi Luksoze dhe se ka vjedhur paratë nga ndihmat humanitare, duke vazhduar me akuzat tjera mbi biografin e Elvis Naçit të cilin e quan si spun grekë.
Më posht munde ta hapni edhe videon e plotë të akuzave të islamofobit Kastriot Myftarai.

Related posts

“Kur na gjuajtën, Leonora Jakupi ishte në makinë”, dëshmia për atentatin ndaj Ahmet Krasniqit

dardanianews

Fotografia e Ibrahim Rugovës bashkë me figura të shquara botërore ekspozohet në Slloveni

dardanianews

Ky është personi që dyshohet se keqpërdori fëmijët për pornografi

dardanianews