4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Nora ia la në dorë ‘botoxit’ buzët dhe gjoksin

Edhe Nora Istrefi si shumë kolege të saj shpesh është komentuar për ndërhyrjet estettike, duke nënkuptuar se bukuria e saj nuk është natyrale.

Nuk ka shumë kohë që kur në media rozë qarkulloi lajmi se Nora i ka fryrë buzët me botox, shkruan “Kosovarja”.

Por, pas kësaj ndryshimet tjera po vërehen dukshëm te këngëtarja tani edhe në një pjesë tjetër të trupit.

Rikujtojmë, se Nora dhe Roberti ka pak muaj që i dhanë fund martesës së tyre 13 vjeçare.

Related posts

Serbia kërcënon ministren Donika Gërvalla / Shteti duhet ta marrë në mbrojtje të plotë

dardanianews

Publikohen pamjet nga stërvitja më e madhe nga Lufta e Dytë Botërore, ja operacioni i amerikanëve në Shqipëri

dardanianews

Kimete Berisha për militantët e VV-së: E di se nuk më vërsulen pa lejen e liderit

dardanianews