25.1 C
New York
May 23, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Nora ia la në dorë ‘botoxit’ buzët dhe gjoksin

Edhe Nora Istrefi si shumë kolege të saj shpesh është komentuar për ndërhyrjet estettike, duke nënkuptuar se bukuria e saj nuk është natyrale.

Nuk ka shumë kohë që kur në media rozë qarkulloi lajmi se Nora i ka fryrë buzët me botox, shkruan “Kosovarja”.

Por, pas kësaj ndryshimet tjera po vërehen dukshëm te këngëtarja tani edhe në një pjesë tjetër të trupit.

Rikujtojmë, se Nora dhe Roberti ka pak muaj që i dhanë fund martesës së tyre 13 vjeçare.

Related posts

E jashtëzakonshme: Merkel me flamurin e Kosovës para syve të Vuçiqit

dardanianews

Nga gjaku te salca/ I vrau dhe trupat i treti në acid, arrestohet pas 17 vitesh arrati vrasësi i “Ndraghetës”, ja puna që bënte për tu kamufluar në Francë

dardanianews

Kjo është arma që po shkatërron rusët

dardanianews