22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Pas ndarjes më Besin, Xhensila Myrtezaj zbulon me kë u zgjua këtë Shën Valentin

Këngëtarja e njohur dhe shumë Xhensila Myrtezaj, e ka nisur ditën e Shën Valentinit me shumë dashuri.

Artistja ka ndarë dy “InstaStory” nga shtrati, ku tregon se ky mëngjes e ka gjetur me dy vogëlushët e saj.

Madje Xhensila, ka ndarë edhe një foto si rrallëherë ku ushqen me gji të voglin e saj, Amen.

“Mëngjes dashurie”, shkruan këngëtarja krah fotos me te voglin e saj

Related posts

“Kemi me ta hek kokën e vajzës”, Fjolla Morina thirrje publike për ndihmë pas akuzave ndaj ish-partnerit

dardanianews

Publikohet momenti kur Kejvina godet me shpullë jo njëherë por dy herë Luizin

dardanianews

Ish-burri i Adriana Matoshit publikon foto me gruan e re, flet fjalët më të bukura për të

dardanianews