19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kështu duket Kallashi pa pikë grimi ‼‼

Kallashi poston fotografi nga më të ndryshmet në faqen e saj në Instagram, ku ndiqet nga shumë njerëz.

Ata që e ndjekin Kallashin në këtë rrjet social, duan të shohin më shumë nga ajo dhe kërcimtarja i shpërblen.

Kallashi nuk ngurron që kohë pas kohe të postoj foto e video të ndryshme, te cilat marrin mijëra pëlqime.

Së fundi, Kallashi ka mahnitur fansat me një foto ku shihet tërsisht pa grim dhe duket kaq bukur.

Shiko Foton:

Related posts

35 vjet dallim në moshë, kush është nëna e kush e bija?

dardanianews

Santiana: Jam e virgjër (VIDEO)

dardanianews

Këngëtarja e mirënjohur kosovare për Arben Vitinë: Ishte fat në fatkeqësi

dardanianews