27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Këta janë tre banorët e Big Brother VIP Albania që po e agjërojnë Ramazanin

Me ardhjen e muajit të Ramazanit, bota islame po përgatitet për agjërim. Sot është dita e parë e këtij muaji të shenjtë për Myslimanët.

Ndërkohë që këtë muaj e kanë pritur edhe banorët e Big Brother VIP Albania, të cilët edhe janë zgjuar për syfyr mbrëmë.

Nita, Gerti dhe Fotinia mbrëmë janë zgjuar për syfyr, duke u përgatitur që ta fillojnë agjërimin për ditën e parë të Ramazanit.

/GazetaSinjali/

Related posts

Arbana apo Bora, eksperti i rendit preferencat sipas qyteteve, ja kë duan më shumë shqiptarët

dardanianews

Vetëm tri hurme në ditë mund t’ju mbajnë larg këtyre sëmundjeve

dardanianews

Ky është infermieri i cili u ther me thikë sot në QKUK

dardanianews