14.4 C
New York
April 12, 2024
DardaniaNews
Showbiz

A e dini se Kiara ishte bëre xheloze për Santianën në klipin e Luizit

Luiz Ejlli në projektin e ri muzikor të titulluar “Amanet” protagoniste në klip ka një modele bukuroshe të quajtur Santiana Maloku.

Kjo e fundit ka realizuar një intervistë për “Prive” ku u pyet nëse partnerja e Luizit, Kiara Tito ishte ndopak xheloze për të.

“Pak po”, tha modelja duke qeshur kishte thënë ndër të tjera Santiana.

Kujtojmë se Santiana ishte ndër banorët pretendente për të fituar Big Brother VIP Kosova, gjithashtu ishte përfshirë në disa situata dhe raport të  pakëndshme më Bucin, për çka ishte e komentuar për këtë lojë nga publiku.

Kiara bëhet xheloze për modelen në klipin e Luizit

Related posts

Pasi e kuptoi se Blero ka tentuar ta tradhtoi në martesë, Teuta bën reagimin që askush se priste

dardanianews

Ronela Hajati kërcënon burrat të cilët po shfrenohen në komente: Do ju lë gruaja me sekonda

dardanianews

‘Do thërras policinë’, Arjola Demiri: Komshia vjen 3 herë në ditë në shtëpinë time

dardanianews