22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Kjo është arsyeja pse kurrë nuk u martuar Arjan Konomi!

Gazetari dhe opinionisti i shumë emisioneve televizive Arjan Konomi, më së shumti mori famën nga emisioni “Përputhen”.

Detyra e tij në këtë program ishte të jep mendimin rreth dashurisë, lidhjeve, ndarjeve e shumë tjera, ani pse vet asnjëherë nuk është martuar.

Kohe më parë Arjani kishte dhënë një deklaratë mbi martesën.

I pyetur në një nga televizionet e Shqipërisë se përse nuk është martuar asnjëherë, Arjani befasoi me përgjigje.

“Sepse nuk dua të fus në shtëpi një të panjohur që të më marrë pasurinë”, pati deklaruar Konomi.

E si duket sot e atë ditë ende nuk ka ndryshuar mendje, pasi vazhdon të jetë beqar./InfoKosova

 

Related posts

Miss Serbia këshillon ata që nuk udhëtuan për shkak të COVID-19 t’i pyesin kosovarët “si u ndien këto 20 vjet”

dardanianews

Një epidemi tjetër po përhapet në Indi – sëmundja e ‘kërpudhave të zeza’ është e lidhur me COVID-19

dardanianews

Këta janë dy djemtë e axhës në dy parti të ndryshme, njeri nga ta u bë sot deputet

dardanianews