2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz

Kjo është e dashura e re e babit të Anitës, Mustafë Muqajt

Pas vde kjes së gruas së tij, si duket Mustafë Muçaj ka gjetur partneren e tij të re.
Ai ka dy vite që po bashkjeton me të.
Madje, Mustafë Muçaj kishte zyrtarizuar lidhjen e tij kur ishte paraqitur publikisht me të në Ballon shqiptare vitin e kaluar.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Në fotografitë e publikuara nga Paçarada, Muçaj shihet bashkë me partneren e tij në krah.

Kujtojmë se Mustafë Muçaj është babai i Anita dhe Lola Muçajt, bashkëshorteve të Ramush dhe Daut Haradinaj.

Related posts

Lutfi Haziri nuk përmbahet , poston fotografi duke u puthur me bashkëshorten (foto)

dardanianews

Ndërron jetë kardiologu i njohur kosovar

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Vdes personi i parë në Kosovë me COVID-19

dardanianews