8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz Uncategorized

Kjo është e dashura e re e babit të Anitës, Mustafë Muqajt

Pas vdekjes së gruas së tij, si duket Mustafë Muçaj ka gjetur partneren e tij të re.
Ai ka dy vite që po bashkjeton me të.
Madje, Mustafë Muçaj kishte zyrtarizuar lidhjen e tij kur ishte paraqitur publikisht me të në Ballon shqiptare vitin e kaluar.
Kliko reklamen dhe shiko videon e ketij shkrimi

Në fotografitë e publikuara nga Paçarada, Muçaj shihet bashkë me partneren e tij në krah.

Kujtojmë se Mustafë Muçaj është babai i Anita dhe Lola Muçajt, bashkëshorteve të Ramush dhe Daut Haradinaj.

 

Related posts

Flet ushtaraku, tregon pse u rishfaq Florim Ejupi – ky është skenari i frikshëm ndaj LDK-së

dardanianews

I kujt ishte hajni që u kap me 12 mijë euro, i PSD-së a i LVV-së? Shikojini fotografitë e tij

dardanianews

Thyhet “Vëllazëria Sllave” – Pas Vuçiqit, tani Amerika poshtëron edhe Vulinin!

dardanianews