2.5 C
New York
February 1, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

kjo figurë publike ka dalë në krahë të Thaçit

Alban Krasniqi, burri i ministres së Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka reaguar pas deklaratës së Drejtorit të KDI-së, Ismet Kryeziu, që sipas Krasniqit, doli në krahë të presidentit Thaçi.

Krasniqi konsideron se kjo është interesante, pasi sipas tij, para dy javësh foli edhe Kadri Kryeziu familjari i Ismetit, ish-përfaqësuesi i AAK-PDK-së në kushtetuese.

Ja shkrimi i tij:

Pas Isës dhe PANit tani edhe Ismeti me logo të KDI-së i paska dalë krahë Thaçit.

Interesant, që para dy javësh foli edhe Kadri Kryeziu familjari i tij, ish përfaqësuesi i AAKPDKsë në kushtetuese.

Dhe nga përmbajtja po duket sikur letra e Ismetit me logo të KDIsë është inspiruar nga intervista e Kadrisë e mbase edhe nga ndejat e përbashkëta të tyre duke pirë çaj rusi në lagjen Arbana të Prizrenit në njërin nga sallonet e shtëpive të tyre luksoze.

Related posts

Bashkëluftëtari i Sali Çekajt i kundërpërgjigjet Blerim Latifit për Ibrahim Rugovën

dardanianews

Berat Buzhala largohet nga Gazeta Express dhe T7, së shpejti me projekt të ri në RTV21

dardanianews

Ukraina publikon pamje të “pjekjes” së ushtarëve rusë me dronin turk “Bayraktar TB2”

dardanianews