-6.4 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Stili

Kjo paraqitje i kushtoi 3400 euro Anita Haradinajt

nita shpenzon goxha shumë për veshmbathje.

Ditë më parë, Lola Haradinaj festoi ditëlindjen, me këtë rast kishte organizuar festë në Shqipëri.

Natyrisht që në atë ndejë nuk mungoi as Anita, e cila zgjodhi të vishej me pantallona të shkurtër e xhaketë.


Ani pse në dukje ky kostum dukej i thjeshtë, veshja dhe aksesorët në këtë ditë asaj i kushtuan mbi 3400 euro.

Sipas “What they wearin”, xhaketa e “Zadig & Voltaire”, kushtoi 550 euro, ndërsa pantallonat nga e shkurtër nga po e njëjta markë kushtuan 350 euro.

Bluza i kushtoi 220 euro, ndërsa këpucët e “Bottega Veneta” kapin shifrën 910 euro. Po ashtu, qaforja e brendit “Chanel” kushton hiç më pak se 1.379 euro.

Related posts

“Vendosa kamera të fshehta, por kapa burrin duke bërë seks me të shtrenjtën time”

dardanianews

Tayna ka shtuar shumë peshë në karantinë: Ja si duket ajo

dardanianews

“E zbulova tradhtinë e gruas time pas 12 vitesh, dhe tani…”

dardanianews