25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Kryeministri i ri “fukara”, vozitë veturën e 98-tës

Kryeministri i ri i Republikës, Avdullah Hoti dallon nga paraardhësit e tij sa i përket luksit të veturave.

Shefi i ri i ekzekutivit vozitë një makinë e cila ka një kosto shumë të ulët.


Indeksonline
kishte realizuar disa fotografi më parë ku Hoti shihej me “Opel Vectra-n” e vitit 1998.

Çmimi i saj aktualisht sillet rreth 2 mijë euro.

Më poshtë, fotot:

Related posts

Kabineti i Shpëjtim Bulliqit, zbulohen emrat e drejtorëve!

dardanianews

POMPEO: KEMI DËSHMI TË MJAFTUESHME SE KORONAVIRUSI FILLOI NË LABORATORIN NË WUHAN

dardanianews

Bekim Jashari zbulon të vërtetën e madhe, pse nuk flasin Hashim Thaçi dhe Lulzim Jashari?

dardanianews