4.7 C
New York
January 29, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

KRYETARI I PRISHTINËS, LIDERËVE PARTIAKË: WTF? KU I KENI MASKAT, DORËZAT DHE DISTANCËN?

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, është irrituar pasi ka parë mbledhjen e thirrur nga presidenti Hashim Thaçi e ku morën pjesë të gjithë liderët e partive.

“ËTF? Ku i keni maskat, dorëzat e distancën? Çfarë shembulli! E mandej gjendje të jashtëzakonshme. Big FAIL”, ka shkruar Ahmeti në profilin e tij në Facebook, shkruan Insajderi.

Ahmeti ka kërkuar falje edhe për gjuhën e përdorur.

https://m.facebook.com/shpend.ahmeti/posts/10159721853147166

Ndryshe në këtë takim – të gjitha partitë janë shprehur pro qeverisë së re, dhe jo shkuarjes në zgjedhje të jashtëzakonshme, përpos Vetëvendosjes, e cila insiston në mbajtjen e zgjedhjeve./Insajderi.com

Related posts

Lajmi i fundit: Konfirmohet rasti i parë me variantin afrikan të koronavirusit në Kosovë

dardanianews

Kishte marshuar nga Bosnja drejt Kosovës, kush është ushtaraku rus që po e brengos Kurtin

dardanianews

Erdogani i thotë Putinit se do të angazhohet për mbarimin e luftës në Ukrainë

dardanianews