21.3 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

KRYETARI I PRISHTINËS, LIDERËVE PARTIAKË: WTF? KU I KENI MASKAT, DORËZAT DHE DISTANCËN?

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, është irrituar pasi ka parë mbledhjen e thirrur nga presidenti Hashim Thaçi e ku morën pjesë të gjithë liderët e partive.

“ËTF? Ku i keni maskat, dorëzat e distancën? Çfarë shembulli! E mandej gjendje të jashtëzakonshme. Big FAIL”, ka shkruar Ahmeti në profilin e tij në Facebook, shkruan Insajderi.

Ahmeti ka kërkuar falje edhe për gjuhën e përdorur.

https://m.facebook.com/shpend.ahmeti/posts/10159721853147166

Ndryshe në këtë takim – të gjitha partitë janë shprehur pro qeverisë së re, dhe jo shkuarjes në zgjedhje të jashtëzakonshme, përpos Vetëvendosjes, e cila insiston në mbajtjen e zgjedhjeve./Insajderi.com

Related posts

Dokument: Ja cilat ishin dashnoret e pandara të Enver Hoxhës, që një herë në javë kryente ….

dardanianews

“Mbi 60 mijë dollarë në muaj kush lufton në Ukrainë”, Perëndimi bën ofertën tunduese

dardanianews

Këta janë pesë kandidatët kryesorë për ta fituar çmimin “Topi i Artë”

dardanianews