10.1 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajm fantastik: Shërohen 6 kosovarë nga koronavirusi

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se deri tani janë shëruar 6 kosovarë nga koronavirusi, shkruan IneksOnline.

Vitia ka bërë thirrje për kujdes, vetdisiplinë dhe solidaritet.

Postimit:

Një njoftim i ri, i mirë po ashtu. Sapo u njoftuam nga IKSHP që edhe një pacient është shëruar.
Deri sot në Kosovë janë shëruar 6 qytetarë tanët.

Vlen me shumë se kurrë thirrja: kujdes, vetdisiplinë, solidaritet!

Rrini në shtëpi!

Së bashku do ia dalim!

Related posts

Kur Kadri Veseli paralajmëronte se Kurti do të takohet me Vuçiqin pa kërkuar falje: Më mbani për fjale

dardanianews

Pse foto e fundit e Violetë Kukajt po bën xhiron e rrjetit?

dardanianews

Familja Geci: Isa Mustafa Të Japë Dorëheqje Sot, Edhe 7 Ditë Kemi Kohë!

dardanianews