27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajm fantastik: Shërohen 6 kosovarë nga koronavirusi

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se deri tani janë shëruar 6 kosovarë nga koronavirusi, shkruan IneksOnline.

Vitia ka bërë thirrje për kujdes, vetdisiplinë dhe solidaritet.

Postimit:

Një njoftim i ri, i mirë po ashtu. Sapo u njoftuam nga IKSHP që edhe një pacient është shëruar.
Deri sot në Kosovë janë shëruar 6 qytetarë tanët.

Vlen me shumë se kurrë thirrja: kujdes, vetdisiplinë, solidaritet!

Rrini në shtëpi!

Së bashku do ia dalim!

Related posts

Dalin fotot/ Arjan Konomi i lidhur me një nga vajzat që kërkonte burrë? Ajo bën deklaratën e fortë: Ai është përputhja ime

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: Presidenti Hashim Thaçi anulon udhëtimin drejt Washingtonit

dardanianews

Përfundon takimi i Kurtit me Krasniqin e Abdixhikun, deklarohet Qeveria

dardanianews