25.1 C
New York
May 22, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajmeUncategorized

LAJM I MIRË: Lirohet nga spitali foshnja 5 muajsh nga Kamenica e prekur me koronavirus

Nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, u informuam se gjendja shëndetësore e foshnjës pesë muajshe të prekur nga virusi COVID-19 është e mirë dhe se sot është liruar për t’u rikthyer në shtëpi. Normalisht që prindërit me foshnje dhe gjithë të prekurit tjerë nga ky virus, duhet të qëndrojnë në vetizolim deri të shërohen, por është lajm i mirë që gjendja e të gjithëve është stabile.#rriNshpi

Related posts

Puthje në buzë në fushën e blertë, Ronaldo me një mashkull çmend rrjetin

dardanianews

“Unë jam infermierja që i heq ventilatorin pacientëve… jam përgjegjëse për vdekjen e tyre”

dardanianews

I-sh Ambasadori Holandez poshtërson Kryeministren Serbe: Si mund të gënjesh kaq shum e pa turp!

dardanianews