16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT: 58 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Sot në Kosovë janë regjistruar edhe 58 raste të reja me koronavirus.

Këtë e ka bërë të ditur drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur para mediave gjatë vizitës që kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka bërë IKSHPK-së së bashku me ministrin e Shëndetësisë Armend Zemaj dhe atë të arsimit, Ramë Likaj.

Lajmi në përditësim…

 

Related posts

Prej nesër pritet të kufizohet lëvizja e lirë e qytetarëve dhe automjeteve

dardanianews

Rekord i ri i zi me Covid19 në Kosovë, 546 raste të reja dhe 9 viktima

dardanianews

Reagon ashpër ish-deputeti i LDK-së: Nuk bëri mirë as Agim Veliu e as Albin Kurti, por burrëria e tyre nuk humb nëse…

dardanianews