4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajmi i fundit: Përfundon takimi Kurti-Thaçi, pas pak konferencë e jashtëzakonshme në Qeveri

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit Hashim Thaçi.Kurti ka thënë se pas gjysmë ore do të ketë konferencë të jashtëzakonshme për media në Qeveri.

Related posts

“Nga 100, vetëm 4 janë kthyer të gjallë”, politikania ruse tregon çfarë po i ndodh ushtrisë së Putinit në Ukrainë

dardanianews

Për çka u dënua Salih Mustafa me 26 vjet burg?

dardanianews

Gërvalla flet për mediat zvicerane rreth vrasjeve të pasluftës e Specialen

dardanianews