23.2 C
New York
June 27, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i fundit: Përfundon takimi Kurti-Thaçi, pas pak konferencë e jashtëzakonshme në Qeveri

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit Hashim Thaçi.Kurti ka thënë se pas gjysmë ore do të ketë konferencë të jashtëzakonshme për media në Qeveri.

Related posts

Daut Haradinaj: Të gjitha krimet e UÇK-së i kam kryer unë

dardanianews

Dosja e UNMIK-ut që tregon se si dhe kush i vrau Xhemail Mustafën dhe Ekrem Rexhën

dardanianews

Finalja Kosovë-Serbi/ “Carl Bildt ndez alarmin për BE-në”, kjo është ‘bomba’ e kurdisur për Ballkanin

dardanianews