April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

A e dini se kryeparlamentarja Vjosa Osmani sot ka ditëlindjen, ja sa vjet i mbush!

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe nënkryetarja e LDK-së Vjosa Osmani -Sadriu sot feston ditëlindjen e saj.
Vjosa Osmani u lind më 17 Maj 1982 në Mitrovicë.
është e martuar dhe ka dy vajza binjake, dhe më 15 mars kanë mbushur 6 vjet, shkruan Botapress.

Related posts

Mustafa Nano: Kosovarve mos u jepni ushqimi deti sepse pastaj nevojën e bëjnë në det

dardanianews

Zeka: Liridona ia ka treguar Behgjet Pacollit problemet që kishte me Naimin

dardanianews

Lëvizjet dramatike të Edi Ramës në Maqedoni, Burojë e Prishtinë”/ Ja alarmi nga bashkëluftëtari i Sali Çekajt

dardanianews