-10.8 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Lajmi i Fundit: Tërmet në Maqedoni, dridh Prishtinën

Një tërmet ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes të së dielës në territorin e Maqedonise se Veriut.

Ende nuk dihet se cfarë magnitude ka pasur tërmeti por epiqendra ka qenë në Republikën e Maqedonisë Veriore.

 

 

 

Related posts

Reagon Bekim Jashari, përmend manipulime, parregullsi, blerje votash, shantazhe…!

dardanianews

Klina, Vitia dhe Malisheva dalin nga karantina

dardanianews

Reagojnë kryetarët e komunave: Askush s’është konsultuar me ne për masat e reja

dardanianews