-10.8 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Pritje vëllazërore, Erion Veliaj mirëpret Përparim Ramën me ceremoni zyrtare në Tiranë

I pari i Prishtinës, Përparim Rama ka nisur sot vizitën e tij në Tiranë.

I shëqruar nga nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, Rama bashkë me Veliajn do të bisedojnë përreth zhvillimeve dhe bashkëpunimeve mes dy kryeqyteteve të shqiptarëve./Indeksonline/

 

Related posts

Familja e Haki Imerit: Me Hashim e Gani Thaçin e përfundojmë muhabetin pas epilogut të Gjykatës Speciale

dardanianews

UEFA vendos datat: Ja kur rinis Champions League dhe Europa League

dardanianews

Ish-agjenti i SHIK-ut me akuza të rënda ndaj Hashim Thaçit: Gjeneratë pas gjenerate keni punuar për Serbinë

dardanianews