25.4 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajme

Pritje vëllazërore, Erion Veliaj mirëpret Përparim Ramën me ceremoni zyrtare në Tiranë

I pari i Prishtinës, Përparim Rama ka nisur sot vizitën e tij në Tiranë.

I shëqruar nga nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, Rama bashkë me Veliajn do të bisedojnë përreth zhvillimeve dhe bashkëpunimeve mes dy kryeqyteteve të shqiptarëve./Indeksonline/

 

Related posts

Rusia bën kthesën e papritur ndaj Zelenskyyt

dardanianews

Haki Abazi nuk përmbahet: E quan Isa Mustafën komunist parazit dhe e krahason me Rrahman Morinën

dardanianews

Sulmohet fizikisht gazetari Valon Syla

dardanianews