10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajmi i fundit: Zjarr në Dradogan, qytetarët të shqetësuar

Një zjarr i madh është ndezur sot në Dragodan.

Indeksonline ka siguruar pamjet ku shihet se zjarri është ndezur afër zonës e cila është e banuar nga shumë familje.
Nuk dihet ende se kush e ka ndezur këtë zjarr dhe për çfarë dëmesh materiale bëhet fjalë. /Indeksonline/

Related posts

Ekskluzive: “Vjosa Osmani me parti të re”, Ja si do të quhet partia e saj!

dardanianews

Këtë foto të Luanës duhet ta shihni patjetër

dardanianews

Ish-eprori i UÇK-së tregon çfarë u thoshin ushtarëve të UÇK-së, Thaçi, Veseli e Çeku kur dilnin në veri: Mos na prishni me…

dardanianews