14.5 C
New York
September 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Lajmi i fundit: Zjarr në Dradogan, qytetarët të shqetësuar

Një zjarr i madh është ndezur sot në Dragodan.

Indeksonline ka siguruar pamjet ku shihet se zjarri është ndezur afër zonës e cila është e banuar nga shumë familje.
Nuk dihet ende se kush e ka ndezur këtë zjarr dhe për çfarë dëmesh materiale bëhet fjalë. /Indeksonline/

Related posts

Babai i vëllezërve Arifaj: Nuk me rrjedhin lotët për shkak të ngushëllimeve të shqiptarëve

dardanianews

A shërohen ndonjëherë pacientët me koronavirus plotësisht?

dardanianews

Pse nuk duhet ta lini ndezur modemin kur shkoni të flini

dardanianews